514 500 752 biuro@zgrp.com.pl
To wszystko dla was! Finał kampanii społecznej 30 na dwa ratuje życie

To wszystko dla was! Finał kampanii społecznej 30 na dwa ratuje życie

W dniu 26.10.2019r. odbył się finał kampanii społecznej 30 na dwa ratuję życie oraz urodziny naszego stowarzyszenia nad którym honorowy patronat objęła Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj. Finał odbył się w Akademickim Zespole Szkół za co serdecznie dziękujemy dyrekcji. Podczas finału zostały wręczone nagrody oraz dyplomy dla laureatów konkursu plastycznego,,Bezpiecznie i od serca”. Nagrody otrzymane przez zwycięzców zostały przygotowane przez:

Wydarzenie odbyło się na terenie Akademickiego Zespołu Szkół
w Piekarach Śląskich, za co serdecznie dziękujemy dyrekcji.

Podczas finału zostały wręczone nagrody oraz dyplomy laureatom
konkursu plastycznego ,,Bezpiecznie i od serca”. Nagrody
otrzymane przez zwycięzców zostały przygotowane przez:

Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Katowicach

Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich

Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Osoby, które wybrały się na akcję miały możliwość oddania krwi w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Narodowy Fundusz Zdrowia w Piekarach Śląskich zajmował się wyrabianiem europejskich kart zdrowia, ponadto istniała możliwość uzyskania informacji na temat e-konta pacjenta, e-recept oraz zdrowego stylu życia. Firma 4helpvr zaprezentował innowacyjną technologię pozwalającą na ćwiczenie pierwszej pomocy w wirtualnej rzeczywistości było to niezapomniane wrażenie.

Serdecznie dziękujemy, że byliście razem z nami i zapraszamy na kolejne akcje organizowane przez nasze Stowarzysznie.Dzięki uprzejmości Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej oraz Km PSP Piekary Śląskie uczestniczy mogli zobaczyć wóz strażacki jak i jego wyposażenie oraz zobaczyć wnętrze karetki. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za zaufanie oraz przybycie na nasz finał akcji.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Super akcja oby tak dalej 🥰🥰

    1. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych akcji oraz działań na naszych mediach.

Dodaj komentarz

Close Menu